Администрация Сухумского района выражает соболезнования в связи со смертью коллеги Джопуа Беслана Ивановича

By   18.10.2021

Беслан Иванович был уполномоченным по делам гражданской обороны и чрезвычайным ситуациям администрации района.

Он был очень ценным и уважаемым сотрудником, отзывчивым, добродушным, скромным человеком, а также профессионалом своего дела.

Выражаем искренние соболезнования родным и близким, сопереживаем утрате. Мы будем помнить о нем всегда.

Аҟәа араион Ахадара анаԥхгареи аусзуҩцәеи, гәалсра дула ҳрыдышшылоит Беслан Иуан-иԥа Џьопуа иуацәеи иҭынхацәеи иԥсҭазаара иалҵра инамаданы.

Идунеи иԥсахит иаамҭамкәа, зынӡа заа, ҳколлега бзиа, ҳҩыза хазына Беслан Иуан-иԥа. Иԥсҭазаара иалҵра ааха дууп ҳколлектив азы. Иара акыр ҳатыр иқәын, дуаҩ қьиан, аӡәы ацхыраара иҭахызар дивсуамызт, иус дазҟазан.

Беслан Иуан-иԥа игәалашәара лаша ҳарҭ, еснагь иҳацзаауеит!